środa, 25 lipca 2012

Wieczorek horyzontalnych z dnia 25.04.2012

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia nagrania z naszego pierwszego wieczorka poetyckiego z katowickiego "Bellmer Cafe" z dnia 25.04.2012.Wieczorek horyzontalnych przez dm_4fe22fd1e353a

5 komentarzy:

 1. Witajcie Horyzontalni... obejrzałem wasze spotkanie... atmosfera fajna, wiersze też, to mi się (ten wasz wieczorek ) skojarzył ze spotkaniami młodych poetów za dawnych lat, kiedy to nie było zawiści między piszącymi wiersze/poezję.

  Z wyrazami szacunku pozdrawia Johny Gmatrix.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy również serdecznie w naszych skromnych progach! Miło czytać takie słowa od nowego gościa. Liczymy w przyszłości na Twoje słowa krytyki, pomoc, wsparcie naszych, mam nadzieję, coraz mniej skromnych działań poetyckich. Zapraszamy również na naszego facebooka a w wolnej chwili do przejrzenia zakładki "Co robimy". Mamy nadzieję, że pierwszy raz, lecz nie ostatni tu zaglądasz.

  ~~horyzontalni

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest ta atmosfera spotkań poetyckich - widać tylko pięknie oświetloną lodówkę z piwem ;D

  ~~ Kafarek

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem ponownie
  miło u was, zapewne już poznaliście moją przyjaciółkę w poezji Dan Mur (Niebieska Dama), też Was czyta, i spodobało się jej. W obecnych czasach w poezj jak i w innych sferach artystycznych i też innych panuje wielka zawiść , byłem między innymi na www.bej.plale tam cenzor co chwila blokował moje profile, pseudokrytycy ośmieszali poniżali oczerniali, na początku tego roku w bej weszłem jako romaza, nikt nie wiedział że toja Johny Gmatrix, i nawete `klony`, a byli nimi inni wystawiający wiersze i też już znani w Polsce pisarze, i też sam cenzor, otóż oni nawet zachwalali wiersze romaza. Ale pod koniec sierpnia powiedziałem na beju kim jestem i klony na nowo zaczeli mnie niszczyc, pisałem do administracji, listy przechwytywał cenzor i odpowiadał mi , że mam cicho siedzieć , w ostatnim liście napisał (fragment cytuję):
  ....(bez słowa wyjaśnienia usunę konto które choć w podtekście będzie miało "gmatrix" czy "anioł poezji".) ..
  ich boli jak czytają mnie jako Gmatrixa. Mogą tam pisać, ale pod innym nikiem.Jak to rozumieć ? Wczoraj już mnie jako romaza zablokowali, ale nie martwie sie tym, mam przecież swój blog i ponadto w streemo i na youtube jestem, wszędzie zabieram ze sobą Danutę (Dan Mur), uważam że jest dobra.

  Chciałbym kiedyś wybrać się na Wasz wieczorek na żywo, ale dość daleko.
  będę póki co zaglądał tutaj do was z wielką przyjemnością.
  Zapraqszam też do siebie www.gmatrix.blog.onet.pl i na: http://www.youtube.com/watch?v=wAfxGvWwW1I

  Pozdrawiam z wyrazami szacunku Johny Gmatrix

  OdpowiedzUsuń
 5. Ło Boże johny teraz tutaj wypłakujesz swoje żale, napisz że cię z bejja wywali i wysmiali za błędy i niebieska także

  OdpowiedzUsuń