środa, 26 grudnia 2012

Zwiastun "Mistyfikacji" (Horyzontalni & Marcin Świetlicki)

Wszem i wobec ogłaszamy, że zwiastun do wielkiej poetyckiej "Mistyfikacji" w Teatrze Korez z dn. 20.12.2012 zamieszczamy poniżej. Już niebawem zdjęcia i całość! Wyczekujcie!
10 komentarzy:

 1. Juz zaluje ze nie bylam. slyszalam ze bylo ostro. Sporo ludzie o tym gadaja.

  Jola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy gadają nie wiem - mam nadzieję, ze tak. Oj żałuj Jolu, żałuj.

   ~~mrcrowley

   Usuń
 2. Nie spodziewałem się, ze tyle ludu przyjdzie na wasz wieczór. Trochę się zdenerwowałem, ale ostatecznie byłem zachwycony. Czekam na coś więcej. DAWAĆ ŚWIETLICKIEGO!

  K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszymy na taki komentarz. Właśnie to chcieliśmy osiągnąć. Sprawić by ludzie nas albo szczerze pokochali, albo szczerze znienawidzili. Nie można być letnim bo wyplują nas - właśnie ludzie. Robiąc coś sensownego muszą być emocje. Nie można być grupą poetycką, której członkowie klepią się po ramionach i gratulują po przeczytaniu każdego, nawet najmarniejszego tekstu przed publicznością składająca się najczęściej ze swoich znajomych. Cieszymy się zarówno ze względu na różnorodne reakcje jak i na fakt, ze na 170 osób, które wrobiliśmy, tylko parę z nich nas znało - i to jest świetne.

   Pozdrawiamy,

   ~~horyzontalni

   Usuń
 4. Pokochane.
  Promowałem nawet Was w Zakopanem, bo tam poeci jeździli, tam nawet ja ze swoim dekadenckim towarzystwem zawitałem kilka dni temu. Najmilsze są wiersze te z kapą erotyki.

  Serdeczności Mili,
  Dawid.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy Dawidzie! No no, promocja w Zakopanem przez dekadentów XXI wieku, w to mi graj! Tia, erotykę przerabiamy solidnie;D

  Pozdrawiam,

  ~~mrcrowley

  OdpowiedzUsuń